עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
הדסה ארבל, סופרת ומרצה, מחברת הספר "כל בעלי הפרוטוקולים של זקני ציון" - היא בוגרת החוג לשפות באוניב' חיפה (תואר ראשון) ובעל תואר שני בחינוך (תכנון תכניות לימודים) מטעם החוג לחינוך של אוני' חיפה. למדה שנתיים תולדות האמנות כתלמידה מן המניין באותו מוסד וכן למדה שנה תכנון חברתי באוניברסיטת תל-אביב.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון

מיהם הגורמים הסמויים שמאחורי הטרור העולמי ?

04/07/2016 21:18
הדסה ארבל

בס"ד                  כ"ח בסיוון תשע"ו               3 ביולי 2016

אל קהילת "אנחנו והם" - ידידיי לרשת

מיהם הגורמים הסמויים שמאחורי הטרור העולמי ומהי מטרתם? מה הם מבקשים להשיג?

בימים האחרונים נחשף בפנינו, אזרחי מדינת ישראל, פרצוף מפלצתי במיוחד של טרור, אשר גילה התנהגות שאיננה שייכת כלל לרצף ההתנהגויות של המין האנושי,אלא מאפיינת יותר, אם אפשר לומר כך, את המין הַשֵ-דִ-י.
נציגי הטרור במדינתנו יטענו שוב ושוב כי פעולות הטרור הן פועל-יוצא של הסכסוך הישראלי-הפלסתינאי סביב ארץ ישראל. אבל זאת איננה האמת. בפירוש לא. והראייה היא שהטרור שוצף בשנים האחרונות אל כל העולם כולו. וכי מה קשור הסכסוך המזרח תיכוני לבלגיה, לצרפת, או למומבאי שבהודו, או למדינה באפריקה? 

ובכן, מאחורי כל מדינות הטרור (איראן למשל), ארגוני הטרור
ופעולות הטרור - פועל גורם אחד גלובאלי - אבל סמוי - שהוא המזין, המממן, המתכנן והמנווט את כל פעולות הטרור שבעולם.  וזאת - על פי ההצרה שלו עצמו לגבי עצמו.

במה דברים אמורים? 

כנופיית הקנוניה, שהם בעלי "הפרוטוקולים של זקני ציון", שהיא תכנית "הסדר העולמי החדש", שהיא תכנית המשטר הנאצי מורחב על-פני עולם כולו - מכריזים על עצמם בגלוי באחד מסעיפי התוכנית, כי הם הכוח והגורם שמאחורי כל פעולות וכל ארגוני הטרור בעולם.

הם מאשרים ללא בושה כי הם היוזמים, המתכננים, המפעילים והמוציאים לפועל את כל פעולות הטרור בעולם, גם אם הם עצמם נותרים מאחורי הקלעים.

את פעולות הטרור ברחבי העולם הם מחוללים, על בסיס קבוע – באמצעות ארגוני טרור שהם מקימים דרך קבע, או באמצעות מדינות טרור שאותן הם מממנים מאחורי הקלעים – כדי לערער את תחושת הביטחון האזרחי והאישי של אוכלוסיית העולם.

למצב עניינים זה הם זקוקים כדי שאזרחי העולם יתבעו משטר חזק שיש בכוחו להכניע את הטרור העולמי. ואז הם מתכננים להגיח מאפלת המסתור שלהם ולהציע את עצמם שליטים, אבל בתנאי של בחירות עולמיות. ואז – כאשר הם ייבחרו – זאת תכניתם – הם יכריזו על מצב חירום בכל רחבי שלטונם.

בנסיבות  ה ה ן  תתבטלנה כל חירויות האזרח והמשטר יהפוך רודני ועריץ, לאחר שהדיקטטורה זכתה בגיבוי חוקי מטעם אוכלוסיית העולם.

חוקרי הקנוניה בעולם תמימי דעים שחירויות אלה לא יוחזרו לאזרחי העולם – לעולם, אפילו לא בחלוף שעת החירום.

יותר מזאת – תכסיס "שעת החירום" אינו אלא תרמית שבחסותה יישללו מן האזרחים כל זכויות האזרח לצמיתות. בעלי "הפרוטוקולים " מגלים זאת ללא בושה באחד מסעיפי  תכניתם.

 

 

 "אנו הננו המקור לכל הטרור הבולעני עלי אדמות... וכלי הנשק שבידינו הם שאיפות נעדרות-גבול, תאוות-בצע יוקדת, נקמנות חסרת רחמים, שנאה ורוע.

אנו המקור לטרור הבולע-כל. לרשותנו אנשים הדוגלים בכל ההשקפות ובכל התורות.... את כולם רתמנו לאותה משימה וכל אחד מהם קודח בדרכו הוא וחופר תחת שרידי האושיות של השלטון העולמי הממוסד וחותר להפיל מעל כנה כל צורה ממוסדת של שלטון." (מתוך ספרו של וויליאם קופר, 1991:288).


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: